Najbardziej uczciwa reklama bielizny na świecie.

Brytyjski producent bielizny Curvy Kate zrobił remake kontrowersyjnej kampanii Victoria Secret «idealne ciało", ale z bardziej realistyczne modelkami. Curvy Kate pokazał inne doskonałe i piękne, ale zwykłe i takie różne kobiety, których parametry są dalekie od tych, które narzuca nam świat mediów.

autor

Około rok temu firma Victoria Secret poddana byłą ostrej krytyki ze strony publiczności za narzucanie swojego ideału piękna i doskonałego ciała. W Wielkiej Brytanii na ten temat na stronie internetowej Change.org opublikowana nawet byłą petycja wzywającą Victorię Secret do przeprosin. Przeprosiny miały być skierowane do wszystkich kobiet za reklamę, w której "piękne" deklarowane parametry są dalekie od rzeczywistości.

autor

autor

W odpowiedzi na reklamę z Aniołkami firma Curvy Kate zorganizowana projekt, w którym pokazała prawdziwe i nie mniej urocze i zachwycające kobiety. Firma zorganizowała casting, w którym mogła wziąć udział każda kobieta. Wybrano 10 zawodniczek i w tym roku zostaną twarzami jej nowej kolekcji strojów kąpielowych i bielizny.

autor

Najlepsze zdjęcia zwierząt zgłoszone do... Miłość i Indie: romantyczne zdjęcia...

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment