Projekt, który ma pomóc kobietom pokochać swoje ciało.

Dziewczyna fotograf chce zrobić fotoksiążkę ze zdjęciami kobiet, które ważą trochę więcej niż przyjęte przez nasze dzisiejsze społeczeństwo standardy. Celem projektu jest pokazanie naturalnego piękna różnych kobiet, wcale nie o kształtach modelek. Jest jeszcze jeden cel projektu- przekonanie dzisiejszych kobiet, aby spojrzały na siebie z innej, mniej krytycznej, strony, żeby pokochały swoje ciało i porzuciły na dobre frustrujące stereotypy narzucone przez mass media.

Projekt fotoksiążki o pięknie kobiecego ciała.

Projekt fotoksiążki o pięknie kobiecego ciała.

Zdjęcia kobiet z wagą, daleką od standardów modelkowych.

Zdjęcia kobiet z wagą, daleką od standardów modelkowych.

Projekt "Piękno kobiecego ciała".

Projekt

Mówiąc o projekcie, Wiktoria Janashvili porusza bardzo drażliwy temat, przypominjąc, że w dzisiejszym społeczeństwie mamy niezwykle wysoką liczbę samobójstw, największą w historii ludzkości. Poczucie swoje wartości jest dziś bardzo silnie uzależniona od wyglądu i postrzegania społeczeństwa.

By Victoria Janashvili.

By Victoria Janashvili.

Victoria Janashvili pisze książkę o pięknie ciała.

Victoria Janashvili pisze książkę o pięknie ciała.

Victoria Janashvili działa w branży mody od ponad 7 lat. Po ukończeniu studiów w Londyńskim College of Fashion była asystentem znanego fotografa, a następnie zaczęła działąć na własną rękę. Jej prace pojawiły się na łamach takich czasopism jak GQ, Maxim, Esquire, Cosmopolitan, New York Times, Psychologies. Ale artystka zawsze chciała pokazać piękno dziewczyn o "normalnych kształtach", kochający swoje ciało. Teraz jej marzenie jest bliskie realizacji.

Burza zamieniła górę w lodowe... Urocze portrety zwierząt domowych w...

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment