Pies Buts, który dorabia jako kotowa niania.

Te zdjęcia powodują, że znaczenie wyrażenia "jak pies z kotem" zmienia się o 180 stopni. W jednym z amerykańskich schronisk dla bezdomnych zwierząt psu powierzyli bardzo ważną misję- wychowanie kociąt. Zobaczcie jak Buts radzi sobie jako kotowa niania.

Stowarzyszenie ochrony zwierząt "zatrudniło" psa, który jest pierwszym oficjalnym opiekunem kotków. (Zdjęcie: Arizona Humane Society).

Ten 12-letni pies o nazwie Buts (skrzyżowanie golden retriever i chow), dostał bardzo ważną i wyjątkową misję: być przyjacielem i opiekunem małych kociąt, które mieszkają w schronisku. (Zdjęcie: Arizona Humane Society).

Stowarzyszenie ochrony zwierząt to schronisko, które dba o bezdomne zwierzęta i znajduje im nowych właścicieli. (Zdjęcie: Arizona Humane Society).

W październiku ubiegłego roku schronisko "zatrudniło" Butsa, żeby przyjaźnił się z kociakami. Według pracowników schroniska małe kocięta będą mieć większe szanse na znalezienie nowego domu, jeśli przyzwyczają się do obecności innego zwierzęcia w domu. (Zdjęcie: Arizona Humane Society).

U kotów, którzy od pierwszych tygodni życia przyzwyczaiły się do psów o wiele większe prawdopodobieństwo szybko znaleźć nowych właścicieli- Wyjaśnia pracownik Humane Society of Arizona. (Zdjęcie: Arizona Humane Society).

Kocięta, które przychodzą na zajęcia z Butsem zwykle mają od dwóch do siedmiu tygodni. Zdaniem ekspertów w tak młodym wieku kotkom najłatwiej jest przyzwyczaić się do innego zwierzęcia. (Zdjęcie: Arizona Humane Society).

Schronisko to tylko tymczasowy dom dla kociąt, więc chcemy stworzyć im warunki jak najbardziej zbliżone do tych, które będą mieli w swoich nowych domach. (Zdjęcie: Arizona Humane Society).

Po zajęciach z Butsem kocięta będą w stanie lepiej dostosować się do nowych warunkach w nowych domach, gdzie mieszkają inne zwierzęta, zwłaszcza psy. (Zdjęcie: Arizona Humane Society).

"Stowarzyszenie ochrony" planuje również uruchomić inny program adaptacji kociąt do warunków domowych: jazda w samochodzie, dźwięk odkurzacza lub pralki, zabawa z dziećmi, itp.(Zdjęcie: Arizona Humane Society).

Pies Buts, który pracuje jako niania w "Humane Society of Arizona". (Zdjęcie: Arizona Humane Society).

Tu mamy nowego ucznia Butsa. Pierwsze spotkania odbywają się pod nadzorem pracownika schroniska. (Zdjęcie: Arizona Humane Society).

Pies Buts pomaga kociętom przyzwyczaić się do obecności psów, zwiększając tym samym ich szanse na znalezienie nowego domu. (Zdjęcie: Arizona Humane Society).

Najdziwniejsze i najbardziej kreatywne pomniki.... Śmieszne szkice projektanta z Bangladeszu....

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment