Piękne zdjęcia ślubne w deszczu i śniegu.

Natura nie uznaje pojęcia złej pogody, jednak większość młodych par chciałąby, żeby w dzień ich ślubu świeciło słońce, a niebo czyste i niebieskie. Jednak prawdziwa miłość i profesjonalizm fotografa może zamienić deszcz w diamenty, a śnieg w prawdziwy gwiazdopad. Czyż te zdjęcia nie są piękne?

Duet Hoffer znany jest z tego, że śmiało eksperymentuje z każdym zjawiskiem przyrody. Emi i Tony nie boją się ani deszczu, ani wiatru, ani śniegu, ani kałuż pod nogami. Gwoździem ich programu jest specjalne oświetlenie, w którym każda kropla, która spada z nieba, błyszczy jak prawdziwy klejnot.

Hoffnerowie przyznają się, że przyszło im pracować w naprawdę ciężkich warunkach. A burza zdecydowanie lepiej wygląda na zdjęciach niż mrzawka. Robić zdjęcia w takich warunkach jezt bardzo ciężko. Ma się przecież tylko kilka sekund na strzeleniej tej jedynej magicznej fotki aż cały sprzęt zmoknie.

Większość Pań Młodych nie chcąc zepsuć sukni nie decyduje na upamiętnienie pocałunku pod gołym niebem. Jednak chcę wierzyć, że ci, którzy narażają się na ryzyko otrzymują w zamian znacznie więcej - niezapomniane i żywe emocje doświadczanone w dniu ślubu z ukochaną osobą. Przecież wiemy, że ten kto jest gotowy zmoknąć z tobą w deszczu, pokaże ci najpiękniejszą tęczę!

<3

Miejsca, gdzie ludzie wkroczą w... Niebieskooki munchkin Albert wzrusza do...

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment