Oni wiedzą co to jest prawdziwa impreza!

Bycie duszą towarzystwa zobowiązuje. Prawdą jest, że każdy z nas chociaż raz w życiu odkrył w sobie imprezowe nienasycone zwierzę. Wyobraź sobie siebie i swoich przyjaciół, jako obywateli królestwa zwierząt. Czy poznajesz siebie w jednym z tych specyficznych gości?

Golden Retriever

Golden Retriever
autor

Są idealnymi gośćmi. Golden Retriever to lojalny przyjaciel, który przyniesie coś na ząb, zostanie posprzatać i jeśli będziesz miał jakiś kryzys życiowy, będzie blisko z ewentualną pomocą.

Gepard.

Gepard.

Gepard jest zawsze w biegu! Rozkręcają się szybko, imprezują ciężko i nigdy nie mają dość. Uff. Zwolnij, gepardzie!

Lemur Aye Aye.

Lemur Aye Aye.
autor

Madagaskarski lemur wypił 5 Red Buli przed początkiem imprezy i za nic nie chce wracać do domu do 5 rano.

Skunks.

Skunks.
autor

Twój przyjaciel skuns to słodki elegancik ze śmierdzącymi myślami. Przy nim zawsze chuj się na baczności, bo na pewno coś knuje!

Opos.

Opos.

Och, biedny opos. Przyjaciel zaciągnął go na imprezę na której wcale się nie czuje komfortowo. Tak więc, udaje trupa przez następne 3 godziny.

Leniwiec.

Leniwiec.

Leniwiec jestą tak powolny, że o 23 dopiero zaczyna wkładać na siebie spodnie. Wpadnie, jak już stwierdzisz, że go na pewno nie będzie.

Śnieżna małpa.

Śnieżna małpa.
autor

Czy twarz śnieżnej małpy jest naturalnie tak czerwona? Czy to tylko jak jest głodna? Żeby cokolwiek począć z takim kumplem, musisz go najpierw nakarmić.

Penguin.

Penguin.
autor

Ooops ... pingwin znów ubrał się zbyt elegancko! Powiedziałeś znajomemu pingwinowi, że to nie jest elegancka impreza. Ale nie usłyszał. I jest. I pewnie czuje się głupio.

Chomik.

Chomik.
autor

Chociaż chomik może być świetnym gościem, to w pewnym momencie możesz zdać sobie sprawę, że wszystkie twoje zapasy zniknęły... ale jak można winić tak małe i słodkie zwierzątko?

Fotograf pokazał piękno kobiet z... Zakazane pragnienia i fantazje w...

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment