10 najciekawszych miast do zwiedzenia w 2015 roku.

Wydawca Lonely Planet opublikował na swojej stronie internetowej top 10 najlepszych miast dla turystów w 2015 roku. Lista 10 najbardziej ekscytujących miast na świecie, aby odwiedzić byli znani eksperci w dziedzinie turystyki, turystów, dziennikarzy, analityków branżowych. W rankingu były zarówno popularnych i mniej znanych miejscowości turystycznych. Zobacz, które zdaniem ekspertów, powinny przejść w 2015 roku.

Wydawnictwo Lonely Planet opublikowało na swojej stronie dziesiątkę najciekawszych miast do zwiedzenia dla turystów w 2015 roku. Listę top-10 stworzyli znani eksperci w sferze turystycznej: dziennikarze, podróżnicy, analitycy. Do 10 najlepszych trafili jak najbardziej popularne, tak i zupełnie nie znane miejsca. Zresztą zobaczcie sami.

Toronto- wielokulturowy megapolis w kanadzie zają w top 10 ostatnie miejsce.

Chennai- tak zwana południowa stolica Indii. Miejsce 9.

Wiedeń- jedna z najpiękniejszych stolic Europy, gdzie można poczuć powiew poprzednich epok zajeła 8 miejsce.

Salisbury- typowe angielskie miasteczko.

Bułgarski Plovdiv- piękne stare miasto, owiane duchem historii.

Valletta. Piękne miasto na Malcie, s zachowanymi w dobrym stanie XVII wiecznymi budynkami pomiędzy nowoczesnym budownictwem.

Zermatt, Szwajcaria. Dla wszystkich, kto lubi zimowy czynny odpoczynek.

Mediolan (Milano), drugie pod względem wielkośći miasto we Włoszech. Wręcz przytłacza elegancją!

El Chalten, nieduża argentyńska górska wioseczka zajmuje honorowe drugie miejsce. Dla wszystkich, kogo pasjonuje dziewicza przyroda.

Waszyngton, stolica Stanów Zjednoczonych ku zdziwieniu większości zajął pierwsze miejsce w rankingu. Może faktycznie powinniśmy zaufać ekspertom, którzy oddali swój głos na Waszyngton i zobaczyć go w pierwszej kolejnośći?

Artysta upiększa szare ulice swojego... W oparach absurdu.

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment