Lord Voldemort.

Na pewno widziałeś niezliczoną ilość kotów wszelkiej maści i kolorów, które potrafią rozczulić i nacieszyć oko, ale prócz uroczych futrzaków istnieje znaczna liczba takich, które nie pasują do ogólnie przyjętych standardów i norm. Z urazami lub wrodzonymi mutacjami budzą w ludziach zupełnie inne uczucia. One jednak też kochają buziaczki i przytulaski! Poniżej smutna historia białego kota, Charlie, który mieszka w schronisku i ma zdeformowany nos, co czyni go podobnym do odwiecznego wroga Harry Potter Lorda Voldemorta.

Historia Charliego nie należy do najszczęśliwszych. Wcześniej 14 letni kot z mistycznym spojrzeniem i zdeformowanym noskiem i uszami mieszkał na ulicy do czasu aż go nie przygarnęła pewna kobieta. Wtedy okazało się, że Charlie ma raka skóry.

Weterynarze zmuszeni byli wyciąc guzki na nosie i uszach zwierzaka. Niestety Charlie nie dogadał się z innymi podopiecznymi swojej wybawicielki i trafił do schroniska "Blue Cross".

Niestety okazało się, że bardzo trudno jest znależć dom dla kogoś tak podobnego do odwiecznego wroga Harry Pottera Lorda Voldemorta.

Niestety futrzak wciąż jest w grupie ryzyka. Choroba może powrócić. Mimo to kotek jest bardzo koleżeński i lubi być w centrum uwagi ludzi. Natomiast źle się dogaduje z innymi zwierzętami. Pomimo to pracownice schroniska uwielbiają Charlie i wciąż mają nadzieję, że znajdzie kogoś, kto zobaczy w nim więcej niż podobieństwo do fikcyjnej postaci.

Według ostatnich doniesień, po rozgłosie w internecie, Charlie znalazł w końcu kochającą rodzinę w osobie Sary Gaden. Dziewczyna jest szczęśliwa, że teraz ma tak wspaniałego przyjaciela!

Niebywałe zwierzęta. Artysta upiększa szare ulice swojego...

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment