Półgłębinowe surrealistyczne obrazy libańskiej fotografki.

Starając się zmaterializować swoje szalone myśli i pomysły fotografka z Libanu tworzy niesamowite surrealistyczne obrazy, bohaterowie których są na wpół zanurzeni w wodzie. Koncepcją projektu jest wykazanie słabości, lęków i uczuć pięknych "na zewnątrz" ludzi sukcesu.

Lara Zankoul to utalentowana malarka i fotograf z Libanu, autorka wspaniałej kolekcji niezwykłych zdjęć, na których bohaterowie są zanurzeni w "akwarium", urządzony jako pokój i na wpół wypełnione wodą. Idea fotografki wygląda następująco: górna część ciała człowieka, pozostająca na powierzchni, odzwierciedla jego silną stronę, ta zanurzona pod wodą odwrotnie materializuje jego wewnętrzne obawy i przykre doświadczenia.

Jej kariera artystyczna zaczęła się w 2008 roku. W 2009 roku dziewczyna miała już przygotowany skończony projekt artystyczny o nazwie "365". W 2011 roku wygrała konkurs Zankul Shabab Ayyam Competition i została zauważona na całym świecie. Prace Lary nie pokazują otaczającą nas rzeczywistość; są raczej odbiciem jej własnych myśli i idei.

Najpiękniejsze lisy na świecie. Koty okresu dointernetowego.

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment