Japonia - kraj dzikiej wiśni.

Japończycy dumnie nazywają ją Nippon, co dosłownie oznacza "narodziny słońca." Japonia - kraj wschodzącego słońca. Jest bogaty w kolorowe wyspy, unikalne tradycje i wspaniałe miejsca z cudowną przyrodą, które przyciągnąją turystów z całego świata.

Hokkaido.

Hokkaido.

Hokkaido jest bogata w piękne miejsca. Terytorium wyspy jest parkiem narodowym Japonii, gdzie znajduje się najwyższy punkt wyspy - góra Asahi. W południowo-zachodniej części wyspy znajdują się bagna Kushiro, gdzie przez cały rok można obserwować tańce żurawi.

Fujiyama

Fujiyama

Góra Fuji to nie tylko najpiękniejsze miejsca w Japonii, ale także symbol kraju. Według tubylców łączy niebo i ziemię. Na samej górze znajduje się sanktuarium - miejsce pielgrzymek wierzących Japończyków.

Yakushima

Yakushima

Wyspa Yakushima słynie z atmosfery starożytności. Ta wyspa - jedyne miejsce na świecie, gdzie rosną drzewa starsze niż 1000 lat. Jeśli podejść do najstarszego drzewa i położyć na nim rękę - można poczuć pełnię radości i życia.

Nara

Nara

Nara to miasto-muzeum, gdzie znajduje się ogromna liczba unikalnych budowli, zabytków historycznych i kulturalnych. Miasto kiedyś pełniło funkcje stolicy.

Zamek Himeji

Zamek Himeji

Japonia jest znana nie tylko ze wspaniałej przyrody, ale także przepięknych budowli architektonicznych. Zamek Himeji jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Japonii, a turyści zachwycają się jego przepychem i wspaniałością.

Kioto

Kioto

Kioto słynie z ogromnej liczby świątyń buddyjskich i hinduskich. Najbardziej znane - Ginkakudzi i Kinkakuji (złoty i srebrny Pawilon). Te pawilony zostały zbudowane dla szoguna, a swoje niezwykłe imię dostali dzięki temu, że ściany tych budowli są pokryte złotymi i srebrnymi płytami.

Miyajima

Miyajima

Wyspa Miyajima to jedno z najpiękniejszych miejsc w Japonii. Główną atrakcją wyspy jest świątynia Itsukushima - klasztor zbudowany bezpośrednio na wody na metalowych palach.

Niesamowite kreacje wykonane z niesamowitą... Zrozumieć i wybaczyć.

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment