Miłość i Indie: romantyczne zdjęcia z fotoprojektu "Follow Me".

Kilka lat temu w popularnej sieci Instagram pojawiły się pierwsze zdjęcia z cyklu «Follow Me» Murada Haussmanna. Tysiące subskrybentów obserwowali, gdzie tym razem zaprowadzi fotografa-podróżnika jego ciemnowłosa towarzyszka. W tym roku okazało się, że zaprowadziła go do ołtarza, a droga do niego wiodła przez tajemnicze i inspirujące Indie. No cóż, follow me!

Projekt «Follow Me» udowodnił, że podążając za kobietą mężczyzna może odnieść sukces. Mężczyźni często są sceptyczni wobez kobiet, ale Haussmann Murad i jego ukochana Natalia Zakharova łatwo udowodnili, że daremnie. Podróżując po całym świecie, widzieli wszystkie europejskie zabytki, a ostatnio otkryli dla siebie Indie, Delhi, Udaipur, Varanasi, Jaipur - gdzie tylko ta para nie zrobiła sobie zdjęć!

Producent Murad Haussmann opowiadając o długotrwałym projekcie podkreśla, że on i jego narzeczona zwyczajnie pracują 5 dni w tygodniu (Natalia Zakharova jest rosyjską dziennikarką), od czasu do czasu organizując sobie wspaniałe weekendowe wypady. Trasy wybierane są ze zwykłych przewodników turystycznych, czasami zwracają się do Ministerstw Turystyki z różnych krajów, aby uzyskać możliwość odwiedzenia zamkniętych dla zwykłych użytkowników miejsca lub żeby móc być tam w czasie, gdy napływ turystów jest minimalny.

Powinniśmy również zwrócić uwagę na wcielenia Natalii. Ona sama dobiera ubrania, dba o odpowiednią fryzurę żeby maksymalnie dokładnie opisać charakter i atmosferę miejsca, które w tym momencie odwiedzają. Murad zmuszony jest ciągać ogromne ciężkie walizki, ale jak narazie oboje świetnie się przy tym bawią.

Najbardziej uczciwa reklama bielizny na... Zagadka Laosa: tysiącletnie olbrzymie dzbany....

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment