Tętniące życiem rozbryzgi: wspaniałe obrazy, malowane rozbryzgami kolorowych farb

Utalentowany chiński artysta tworzy oryginalne, przepiękne i wykonane jego nietypową techniką rozbryzgiwaniem farby na płótno obrazy. Wszystkie rozpryśnięte plamy udaje mu się przekształcić w zachwycające dziełą sztuki, wypełnione mocą i energią.

Młody artysta Chen Yingjie jest bardziej znany jako Hua Tunan. Jest łatwo rozpoznawalny dzięki konkretnemu stylowi pracy, który z powodzeniem łączy w sobie tradycyjne techniki rysowania tuszem i elementy ulicznego graffiti.

W każdej z jego prac czuć ruch, energię, siłę. Obrazy wręcz "tętnią życiem" na płótnie, tworząc poczucie, że zwierzę za chwilę się poruszy i zejdzie z płótna.

Hua Tunan rozpoczął swoją karierę jako artysta uliczny. Następnie, po ukończeniu studiów zaczął mieszać styl sztuki street artu z tradycyjną chińską techniką malarską. Dziś Hua Tunan to nie tylko wolny artysta, który tworzy półlegalne obrazy na murach miasta. Młody człowiek przeniósł się na wyższy poziom. Niedawno w galerii Galerie F Chicago pokazał swoją pierwszą indywidualną wystawę pt «Duch Ziemi". To wydarzenie wyraźnie pokazuje, że artysta doczekał się publicznego uznania swojego talentu.

Jak wyglądałyby filmy bez efektów... Artyści i ich koty.

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment