Arcydzieła sztuki kulinarnej: oryginalne torty-rzeźby.

Tort - to nie tylko słodki poczęstunek, to prawdziwa świąteczna dekoracja stołu. Umiejętni mistrzowie czasem tworzą takie arcydzieła sztuki kulinarnej, które są bardziej podobne do rzeźb z marcepana, lukru, kremu i biszkoptów. Dzisiaj pokażemy wam fantastyczne ciasta Kathy Knaus.

Stworzone prze Kathy Knaus ciasta mają mało z ciasta w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Zamiast tradycyjnych róż - całe rzeźbiarskie kompozycje na różne tematy. Na przykład, jest w zbiorach tort udekorowany jak deska z suszi i mała szwalnia z maszyną do szycia i sukienką na manekinie. Jednak jej najlepsze ciasto - to miniaturowa biblioteka.

Słodka "biblioteka" wygląda niesamowicie: Kathy Knaus nie tylko pięknie odtworzyła samo miejsce, ale również zwróciła szczególną uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Na przykład, widzowie mogą zobaczyć wielopoziomowe półki z książkami, krzesła stoły i do czytania z miniaturowymi lampkami i otwartychmi książkami, globus na ławie i drabinę na drugie piętro. Na zewnątrz budynek też jest idealny: ściany z cegły, główne wejście i, oczywiście, klomby. Trudno uwierzyć, że to wszystko jest wykonane z kremu i marcepanu!

W swojej kolekcji Kathy Knaus ma również ciasta dla dzieci. Na przykład, chłopaki na pewno ucieszą się z czekoladowego statka, albo układu galaktycznego. Rzeźby - ciasta wyglądają fantastycznie!

Barwy codzienności. Czarne charaktery z kreskówek Disneya...

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment