10 najlepszych ról Johnny'ego Deppa.

Trudny nastolatek Depp zagrał w "Koszmarze z ulicy Wiązów", jako młody człowieka, którego na strzępy rozkraja Freddy Krueger. Dziś jest jednym z nielicznych, którzy w jednej osobie łączą blask światowej gwiazdy i dobrą, otwartą i ciekawą osobę. Aktor kameleon, który, wydaje się nam, może zagrać wszystko.

Edward Nożycoręki

Edward Nożycoręki

Edward Nożycoręki to mały Frankenstein stworzony przez jego twórcę - naukowca, który zmarł przed zakończeniem swojego dzieła. Nie skończył rąk, zamiast których Edward ma nożyczki.

Kokaina

Kokaina

Film "Kokaina", po prostu nie może się nie podobać, a bohater Johnny Depp'a wzbudza nawet więcej sympatii niż Al Pacino w "Scarface." Morał jest taki sam - dążenie do amerykańskiego snu co jednak koniec końców nie doprowadzi do niczego dobrego, bez względu na to, jak wiele bogactwa i władzy przyniósie na początku.

Jeździec bez głowy

Jeździec bez głowy

Johnny Depp zagrał Ichabod Crane, policjanta, który został przydzielony do zbadania morderstwa. Jest bardzo nerwowy, wrażliwy, ale zarazem zdecydowany i nie pozbawiony inteligencji i mądrości. Ogólnie rzecz biorąc, bohater jest bardzo zabawny i z pewnością od razu go pulubicie, a Depp zagrał go doskonale.

Arizona Dream

Arizona Dream

Axel - to po prostu zabawny facet, absolutny marzyciel, po prostu dziecko. Życzliwy, szczery i naiwny. I, jak to bywa z dziećmi, bardzo podatny na wpływy zewnętrzne. Wydaje się, że on po prostu nie wie, czego chce od życia, od siebie, od innych.

Czekolada

Czekolada

Depp w roli pogromcy kobiecych serc jest niezwykle urokliwy. W miarę zboczony, w miarę zwyczajny, i w miarę przystojny. Idealny do romansu.

Charlie i fabryka czekolady

Charlie i fabryka czekolady

Willy Wonka - właściciel fabryki produkującej najsmaczniejszą na świecie czekoladę, i różne słodycze. Ekscentryczny i oryginalny charakter. Z szalonymi "karaluchami wgłowie." Czekoladowy geniusz. Ale nawet on nie ma łatwo w życiu.

Kraina czarów

Kraina czarów

Johnny Depp wciela się w rolę Jamesa Matthew Barrie dramaturga, który zaprasza nas na niesamowitą przygodę. Historia, jak i z czego czerpał inspiracje, pisząc znaną powieść dla dzieci "Piotruś Pan".

Piraci z Karaibów

Piraci z Karaibów

Kapitan Jack Sparrow - jedna z najbardziej ekscytujących, charyzmatycznych i pamiętnych ról Johnny'ego Deppa. Barwny wygląd, rozwiane włosy i wiele biżuterii na zawsze zakorzeniło się w pamięci widzów. Jego hasłem «Savvy?» («Czaisz?") usłyszymy z ust każdego wiernego fana.

Co gryzie Gilberta Grape'a?

Co gryzie Gilberta Grape'a?

Depp bez swoich zwykłych efektów na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco wyblakłą postacią na tle DiCaprio. Ale to tylko złudzenie. Aby zagrać Grape, zwykłego młodego człowieka bez żadnych aspiracji i ideałów potrzeba nie mniej talentu.

Benny i Joon

Benny i Joon

Film urzeka swą dobrocią od pierwszych minut oglądania. Brat i siostra, stracili rodziców, i mieszkają razem. Niedługo potem spada im na głowę ekscentryczny pisarz Sam (Johnny Depp). On i jego urokliwa naiwność, życzliwość, charakter i zachowanie wobec dzieci. Być może wiele osób uważało, że był zabawnym idiotą, ale ten idiota to istne cudo!

Buddyjskie świątynie w Chinach.... Rybki jak z akwarium: hiper-realistyczne...

Comments

Add Comments

Imię

Email

Comment